вул. Мала Бердичівська, 9
0412 55-333-5
067 233 90 90
093 066 70 73

Англійська для дорослих

Дорослі – клієнти свідомі та цілеспрямовані. Поважаючи Ваш час, «Форум» пропонує гарантований якісний сервіс та індивідуальний підхід. Програми розраховані як на різну тривалість, так і на різну мету вивчення мови.

Ось лише невеликий перелік найбільш популярних програм для дорослих:

Англійська для початківців

Ця програма розрахована на тих, хто ще ніколи не вивчав англійську мову або володіє початковими знаннями. Це базовий щабель у вивченні англійської, який допоможе Вам закласти основу і сформувати необхідні навички володіння мовою.

Інтенсивна англійська

Інноваційна програма для тих, у кого виникла необхідність в терміновому вивченні англійської. Інтенсив передбачає заняття впродовж обмеженого періоду і ставить за мету активізацію наявних знань, або здобуття визначених мовних навичок за конкретний період часу.

Ділова англійська

У бізнесі немає місця дрібницям: одне малознайоме слово, на яке Ви натрапили, наприклад, у діловій кореспонденції, може спричинити непорозуміння під час ділових бесід з Вашим клієнтом та партнером. Програма англійської ділової мови розроблена для тих, кому потрібно вдосконалити свої знання, оволодіти спеціалізованою лексикою, познайомитися з правилами ділового спілкування, ведення перемовин та складання документів.