вул. Мала Бердичівська, 9
0412 55-333-5
067 233 90 90
093 066 70 73
31.10.2016

ТИЖДЕНЬ ІНТЕНСИВНОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ З НІКОЛАСОМ МОРГАНОМ-БЕЙКЕРОМ ЖОВТЕНЬ 2016

У Педагогічному центрі «Форум» пройшов ще один незабутній тиждень інтенсивної англійської мови з британським фахівцем з англійської мови Ніколасом Морганом-Бейкером.

В квітні 2016 року Ніколас Морган-Бейкер провів моніторинг якості знань учнів центру з англійської мови у відповідності до стандартів Загальноєвропейської системи рівнів володіння іноземною мовою (Common European Framework of Reference) та розробив рекомендації щодо поліпшення якості викладання англійської мови у центрі та успішного складання міжнародних іспитів з англійської мови (Pearson Test of English, Cambridge Test of English), рівні В1 (Intermediate), В2 (Upper-Intermediate), С1 (Advanced).

Під час роботи з учнями центру в жовтні 2016 року британський викладач зосередив свою увагу на опрацюванні англійських ідіом та фразеологізмів, які завжди викликають найбільші труднощі в іноземних студентів як у перекладі, так і у власному використанні. Знання цих фраз та вміння їх адекватного використання в сучасній англійській мові є обов'язковою складовою успіху на міжнародному екзамені з англійської мови, крім того, це допомогає краще розуміти носіїв мови, гідно підтримувати з ними будь-яку розмову. Наприклад, не знаючи заздалегідь, що означає фраза "wear more than one hat", можна потрапити в халепу, почувши її в мові або побачивши на листі, і почавши перекладати її дослівно - "носити більше ніж один капелюх", в той час, як насправді вона означає "виконувати декілька обов'язків". Проведений моніторинг якості знань учнів центру наприкінці тижневого інтенсиву продемонстрував значний прогрес в успішному оволодінні матеріалу та підвищення мотивації учнів щодо вивчення англійської мови. Уроки інтенсиву з Ніколасом Морганом-Бейкером стали справжньою подією в житті студентів та викладачів центру, які з нетерпінням чекають на нові зустрічі з британським викладачем!

назад