вул. Мала Бердичівська, 9
0412 55-333-5
067 233 90 90
093 066 70 73


Про нас

Ласкаво просимо до нашого центру, який має більш як десятилітню історію, свої традиції, своє власне ім′я і характер!

Центр розпочав свою роботу у 2003 році, і з того часу є справжнім домом культури і освіти для багатьох дітей і дорослих, домом з особливою, витонченою атмосферою, надзвичайною гідністю, уособленням комфорту і затишку!

Наш центр об’єднав під одним дахом найпопулярніші освітні і культурні напрямки. Тут Ви зможете вивчити іноземну мову, скласти міжнародні іспити з іноземної мови, підготувати Вашого малюка до школи, отримати професійну допомогу психолога, розширити світ знань з багатьох наук для Вашої дитини, долучитися до світу культури англомовних країн в її співвідношенні з рідною культурою, отримати можливість навчатися і відпочивати за кордоном, знайти однодумців за захопленнями!

Що нас відрізняє

Більше 14-ти років досвіду

Наш педагогічний центр розпочав свою роботу в 2003 році

Великий вибір програм

Англійська для дітей, підлітків та дорослих, навчання та відпочинок за кордоном

Зручне розташування

Дістатися на заняття легко: ми знаходимося у центрі міста

Комфортні аудиторії

Приємний інтер'єр і сучасне обладнання для навчання

Гнучкий графік

Аби визначити оптимальний час занять для усієї групи, ми враховуємо побажання кожного учня

Ефективні методики

Вивчення мов за сучасними британськими системами, автентичні підручники

Працюємо з малими групами

У кожній групі — по 8 учнів. Тому всі ефективно взаємодіють у команді та отримують від викладача максимум уваги

Використовуємо мультимедіа

Центр має бібліотеку та медіатеку літератури англійською мовою, а також доступ до унікальних онлайн-ресурсів

Надихаємо на перемоги

Щороку наші учні перемагають на конкурсах та олімпіадах з англійської мови, успішно складають ЗНО та міжнародні іспити

Викладачі центру

Педагогічний центр «Форум» – це, перш за все, люди. Викладачі центру – самобутні, неординарні, часом ексцентричні особистості, яких об’єднує справжня любов до дітей, пристрасть до іноземної мови та відданість своїй справі. Найкращий подарунок для викладачів центру – це успіхи наших вихованців.

Онопрієнко Тетяна Миколаївна

Директор педагогічного центру «Форум», кандидат філологічних наук, доцент. Англійською мовою про таких людей кажуть «She's the proper person at the proper time in the proper place». І це, без сумніву, так. Тетяна Миколаївна - саме та людина, яка необхідна там і тоді, коли це потрібно. Лаконічна, логічна і точна, а також багатогранна і натхненна як і сама Англійська Мова.

Глухоман Ірина Віталіївна

Заступник директора педагогічного центру «Форум»; кандидат філософських наук. Кажуть, світом правлять оптимісти. Життєва позиція Ірини Віталіївни: усе і завжди буде добре, головне – в це вірити. Її складно побачити без посмішки і з похиленою головою. Її оптимізмом «підживлюються» не лише учні, але й колеги! Свою віру в краще Ірина Віталіївна незмінно впроваджує в роботу, тим самим допомагаючи тим, хто цього найбільше потребує.

Григор’єва Тетяна Юріївна

Кандидат педагогічних наук, доцент. Тетяна Юріївна – людина високих моральних принципів, залізної дисципліни і нескінченного творчого начала. Тетяну Юріївну не лише поважають , але і дуже люблять. За талант вчити, за бажання постійного вдосконалення та за любов до справи свого життя – англійської мови!

Малярчук Олена Валентинівна

Кандидат педагогічних наук, доцент. Якщо Ви бажаєте успішно здати ЗНО з англійської мови – Ваш викладач Олена Валентинівна. Завдяки своєму професіоналізму і неодмінній націленості на результат, Олена Валентинівна з легкістю розкриває у своїх учнях прихований потенціал, допомагає їм не тільки повірити у свої сили, а й розвинути чудові мовні здібності.

Радушинська Тетяна Сергіївна

Викладач англійської мови. Високопрофесійний педагог, чуйна і чарівна особистість з широким колом інтересів і вродженою допитливістю. Тетяна Сергіївна – це вдале поєднання цікавого викладача і цікавої людини. Вона вміє викликати інтерес до вивчення англійської мови у будь-якого учня. Кожен її урок перетворюється в дивовижну, а головне – в пізнавальну пригоду.

Цибуля Оксана Володимирівна (вчитель початкових класів, старший вчитель) і Рудківська Катерина Анатоліївна (вчитель початкових класів, вчитель вищої категорії)

Вчителі «Групи подовженого дня». Оксана Володимирівна і Катерина Анатоліївна неначе добрі феї допомагають молодшим школярам швидко та якісно виконувати домашні завдання. Вміють перетворити складне на легке, а незрозуміле роблять доступним.

Канарьова Ольга Вікторівна

Наш арт-дизайнер. Ольга Вікторівна – справжня чарівниця нашого центру. У неї на уроках оживають папір і фарби, перетворюючись на прекрасних птахів і веселих рибок, казкові квіти і чарівні метелики.

Янушевич Олена Миколаївна (вчитель початкових класів, вчитель І категорії) і Петрова Ольга Леонідівна

Янушевич Олена Миколаївна (вчитель початкових класів, вчитель І категорії) і Петрова Ольга Леонідівна (вчитель початкових класів, вчитель вищої категорії) – викладачі груп «Комплексної дошкільної підготовки». Їхні уроки нагадують захоплюючу гру – пригоди у світі знань, де учні формують свою власну картину світу. Унікальні методики, створені ними протягом більш ніж 15 років, включають в себе понад 1000 ігрових уроків з читання і математики, ігрових занять по формуванню просторової уяви, тренування пам’яті і уваги, розвитку фантазії і розширенню загального кругозору, розвитку самостійного мислення, вміння систематизувати і обробляти інформацію, виявляти логічні зв’язки і протиріччя, робити свої власні висновки, формувати свою точку зору і відстоювати її.

Пінчук Ірина Василівна

Заступник директора з навчально-методичної роботи, викладач англійської мови. Новаторські методики та професіоналізм в поєднанні з яскравою індивідуальністю й приголомшливо красивою за звучанням вимовою допомагають їй непомітно навчити Вас граматиці, лексиці та правильній вимові, нетільки освоїти сучасну «живу» англійську мову, але й полюбити її! Уроки Ірини Василівни – абсолютно неординарні, продумані, результативні!

Галерея
Партнери